Witaj w naszym nowym sklepie internetowym

Szanowny Kliencie

Wszystkie gipsowe elementy oferowane w sklepie są produkowane przez naszą firmę Petraart. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w jego produkcji. Kamień nasz posiada najwyższą jakość wykonania oraz niepowtarzalne wzornictwo i kolorystykę.

Do produkcji kamienia ozdobnego zastosowaliśmy mieszankę gipsu oraz specjalnych środków utwardzających, na które to składniki posiadamy stosowne certyfikaty.

Wybiegając naprzeciw oczekiwaniom klientów, oprócz standardowych kolorów, prezentowanych na stronie sklepu, oferujemy wybór szerokiej gamy kolorów, dobieranych indywidualnie , zgodnie z życzeniem odbiorcy. Wszelkie szczegóły dotyczące koloru wybranego produktu należy skonsultować telefonicznie z przedstawicielem firmy PetraArt.

Zakupiony gipsowy kamień dekoracyjny dostarczamy do odbiorcy za pośrednictwem prestiżowego kuriera, na terenie całego kraju. Możliwe jest również dostarczenie zamówionego towaru transportem firmowym na adres wskazany przez klienta lub odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Z. P. U. H. Petra 

41-253 Czeladź 

ul. Sikorskiego 7

tel 501138699

Śląsk

Zobacz jak do nas dojechać

Po telefonicznym uzgodnieniu wszystkich szczegółów związanych z rodzajem kamienia, jego kolorem oraz ilością zamawianego produktu, gwarantujemy terminowe wywiązanie się z podjętych zobowiązań.

Solidność i dokładność wykonania naszych wyrobów to nasza dewiza.

Ozdobny charakter okładziny spowoduje że w prosty i tani sposób podniosą państwo standard swojego mieszkania.

Petraart Producent kamienia dekoracyjnego