CEGŁA DEKORACYJNA

Cegły dekoracyjne

Szturmem zdobywają nasz rynek w ostatnim okresie czasu. Wychodząc na przeciw zapotrzebowania, stworzyliśmy od podstaw wierną imitację cegły ozdobnej. Żeby uzyskać najlepsze wzory, wybraliśmy się na ruiny starego klasztoru i z odpowiednio dobranych cegieł zrobiliśmy wzory. Na bazie których produkujemy i sprzedajemy cegły ozdobne...

Cegły dekoracyjne

Szturmem zdobywają nasz rynek w ostatnim okresie czasu. Wychodząc na przeciw zapotrzebowania, stworzyliśmy od podstaw wierną imitację cegły ozdobnej. Żeby uzyskać najlepsze wzory, wybraliśmy się na ruiny starego klasztoru i z odpowiednio dobranych cegieł zrobiliśmy wzory. Na bazie których produkujemy i sprzedajemy cegły ozdobne. Nazwaliśmy produkt: Stara klasztorna cegła. I tu mamy rodzynek otóż, na jednej z cegieł znajduje się wyryty ręcznie numer partii lub jakiś inny numer techniczny. Niewątpliwie został on wyryty bardzo dawno temu. 

Kształt i charakter naszego wyrobu jest bezpośrednią kopią cegły klasztornej, dzięki czemu wyrwiesz troszkę dla siebie odrobinę klimatu tamtych lat w których ludzie mieszkający w murach klasztornych przeżywali w skupieniu swoje życie. A gdy i Ty się  dobrze się skupisz, to może uda ci się wyobrazić jak żyli i o czym marzyli. 

 Imitacja cegły to dekoracyjny hit który zrewolucjonizował ostatnio nasze mieszkania. Mamy dla was cegłę ozdobną nada wyjątkowego charakteru waszym pomieszczeniom w których będziesz spędzać dużo swojego czasu. Jeśli pragniesz zmienić przestrzenie w których spędzasz swój czas to proponuję ci ten produkt. Cegła dekoracyjna dzięki swoim walorom, a mam na myśli jej oryginalną strukturę, niewielką grubość i kolor skutecznie rozświetli twoje ulubione kąty w których na co dzień przebywasz.

Dzięki oryginalnej metodzie ułożenia, który możesz obejrzeć na prezentowanym filmie instruktażowym prezentowanym na naszej stronie. Ułożenie cegły jest niezwykle proste. Uzyskana miedzy nimi fuga, w zależności od upodobania, może być gładka lub nieco pofalowana i nie wygląda na sztuczną jak w sprzedawanych na rynku cegłach z fugą. Dodatkowo jest wbrew pozorom łatwiejsza do ułożenia. Dlatego że wybacza drobne niedokładności a przy starej cegle takie niedociągnięcia nadają ścianie dodatkowego uroku.

 Oferujemy naszą cegłę w wielu kolorach i nasyceniach. Nasycenie koloru na życzenie klienta.

Cegła dekoracyjna produkowana przez nas, dzięki odpowiednio dobranym składnikom cechuje się wyjątkową wytrzymałością a po położeniu na ścianę na wszelakie otarcia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu impregnatu nasz produkt nie reaguje z kurzem. Można go spokojnie myć wodą nie narażając się na zacieki. Dodatkowo kolor po użyciu impregnatu imitacja cegły nie blaknie nawet po wielu latach eksploatacji.    

   

Więcej

CEGŁA DEKORACYJNA  Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów