KAMIEŃ CELTYCKI

Kamień gipsowy celtycki jest zawarty w prostokącie, ale po ułożeniu na ścianie efekt drobnej mozaiki, co daje niezwykle ozdobny efekt. Nasz produkt posiada cechę którą nie może się pochwalić żaden producent kamienia na polskim rynku. Otóż w płytce w której zawarte są małe podłużne kamyczki występuje biała fuga, która sprawia wrażenie że prostoką...

Kamień gipsowy celtycki jest zawarty w prostokącie, ale po ułożeniu na ścianie efekt drobnej mozaiki, co daje niezwykle ozdobny efekt. Nasz produkt posiada cechę którą nie może się pochwalić żaden producent kamienia na polskim rynku. Otóż w płytce w której zawarte są małe podłużne kamyczki występuje biała fuga, która sprawia wrażenie że prostokątne płytki po położeniu na ścianie, zmieniają się w dużą ilość nieregularnych podłużnych kamyczków. Co daje rewelacyjny końcowy efekt. 

Paleta kolorów prezentowanych na wzornikach i kolorów na zamówienie jakie oferujemy w pełni zaspokoi twoje wymagania. Kamień gipsowy pozytywnie odmieni oblicze twojego domu, bez zabierania jego przestrzeni. Ponieważ na jedyne jeden centymetr grubości.    

Więcej

KAMIEŃ CELTYCKI Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów