biała cegła dekoracyjna na ścianę.

Nowy produkt

Kolor: Biały

 Nazwa: Imitacja starej cegły klasztornej

1 komplet = 1 metr kwadratowy

Wymiary: 6,5/24/1 cm ( w przybliżeniu )

JAK UŁOZYĆ NAROŻNIKI KLIKNIJ TU

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK UŁOŻYĆ KLIKNIJ TU

Więcej szczegółów

651 Przedmioty

54,99 zł

Więcej informacji

Cegła na ścianie może się tylko skojarzyć z nowoczesnym wystrojem. Dającym dzięki swojej barwie dużo czystej przestrzeni. Generalnie biały kolor optycznie powiększa przestrzeń w którym się znajduje. Na ścianie struktura, dzięki swej barwie odbija światło, nadając pomieszczeniom jasny i przejrzysty klimat. Cegła produkowana przez nas cechuje się nie pięknym białym kolorem, ale jeszcze oryginalną fakturą imitującą starą cegłę klasztorną. Która oddaje znakomicie klimat tamtych lat.  

Biała cegła dekoracyjna ułożona na zaprawie w tym samym kolorze, jest jednolitą mozaiką, którą łatwo odświeżyć, malując ją białą emulsją. Dzięki temu cegła będzie nam służyć ciesząc nasze oczy przez wiele lat. Uformowany kształt płytki, odziany w zimową barwę odpowiednio zaaranżowany w pomieszczeniu to gwarancja gustownej i wyważonej estetyki która będzie zauważona.

Taki kolor jest szczególnie pożądany w pomieszczeniach w których jest niewielka ilość światła. Dajmy na to przykład: Przedpokój w bloku mieszkalnym, który przeważnie nie należy do największych pomieszczeń i do tego słabo oświetlony światłem słonecznym. Układając ciemną mozaikę w tym pomieszczeniu można  stworzyć wrażenie przytłoczenia i wizualnego zmniejszenia kubatury tego pomieszczenia.   

W ostatnich okresie ludzie pozytywnie ocenili powiązanie jasnej struktury mozaiki kupowanych na rynku. Poprzez dużą sprzedasz i wielkie zainteresowanie. 

Warto zaznaczyć że taką barwę produktu łatwo jest połączyć z innymi kolorami, z którymi będziecie chcieli je zgrać w pomieszczeniu. Biała barwa jest z natury rzeczy uniwersalna.