Płytka gipsowa, lico ceglane gipsowe w kolorze: Grafitowym

Nowy produkt

Kolor: Grafitowy (2H330) 

Nazwa: Imitacja starej cegły klasztornej

1 komplet = 1 metr kwadratowy

Wymiary: 6,5/24/1 cm ( w przybliżeniu )

JAK UŁOZYĆ NAROŻNIKI KLIKNIJ TU

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK UŁOŻYĆ KLIKNIJ TU

Więcej szczegółów

388 Przedmioty

54,99 zł

Więcej informacji

Jeśli nie odnajdujesz się w dominujących barwach lub też w łagodnych klimatach, to płytka gipsowa w postaci lica ceglanego będzie dla ciebie idealnym produktem.

Możesz sobie zamówić również lico ceglane gipsowe w wariantach kolorystycznychdopasowanych to twoich gustów. Na przykład jest możliwość dobarwienia cieniem o dowolnej barwie i o zróżnicowanym natężeniu.

Lico ceglane gipsowe to produkt produkowany z najlepszych składników. Podczas wytwarzania naszego produktu, stosujemy mieszankę o wysokiej gęstości, dzięki czemu lica ceglane gipsowe mają po ułożeniu na ścianie wysoką wytrzymałość na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Jest też fajna opcja, którą pragnę Ci zaproponować, otóż masz możliwość zakupu przy wielu odcieni grafitu płytek gipsowych lic ceglanych. Skorzystaj z tej możliwości i stwórz kompozycję na ścianie. Różnorodność szarości na ścianie nada jej wyjątkowy bardziej przestrzenny wymiar.

Lica ceglane gipsowe wysyłamy na terenie całego kraju, za pośrednictwem kuriera. Możesz ją odebrać osobiście, organizujemy również dowóz do klienta we własnym zakresie.