Cegła dekoracyjna w kolorze: Grafit mocny

Nowy produkt

Kolor: Grafit marmurkowy mocny przepalany (4H330) 

Nazwa: Imitacja starej cegły klasztornej

1 komplet = 1 metr kwadratowy

Wymiary: 6,5/24/1 cm ( w przybliżeniu )

JAK UŁOZYĆ NAROŻNIKI KLIKNIJ TU

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK UŁOŻYĆ KLIKNIJ TU

Więcej szczegółów

400 Przedmioty

49,99 zł

Więcej informacji

Cegła dekoracyjna w kolorze: Grafit mocny, to jak nazwa sugeruje, że jest to mocne rozwiązanie, niczym zdecydowane uderzenie w monotonny styl przestrzeni użytkowych, czy też rekreacyjnych. Dobrze dobrana ilość cegły dekoracyjnej w kolorze grafit mocny w pomieszczeniu spowoduje, że pozytywny klimat barw w grafitowym nakryciu na stałe zagoszczą w twej przestrzeni.

Znakomitą opcją jest mix kolorystyczny, którą pragnę Ci zaproponować, otóż jest możliwość zakupu przy kilku odcieni grafitu cegły dekoracyjnej grafit mocny. Skorzystaj z tej możliwości i stwórz własną kompozycję na ścianie. Różnorodność szarości na ścianie ciemnej i jasnej nada jej wyjątkowy bardziej przestrzenny wymiar.

Cegłę dekoracyjną w kolorze mocnego grafitu produkujemy z najlepszych składników. W trakcie procesu wytwarzania cegły dekoracyjnej stosujemy mieszankę gipsową o wysokiej gęstości, dzięki czemu cegła dekoracyjna ma po ułożeniu na ścianie wysoką wytrzymałość na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Cegłę dekoracyjną w kolorze: Grafit mocny wysyłamy na terenie całego kraju, za pośrednictwem kuriera. Możesz ją odebrać osobiście, organizujemy również dowóz do klienta we własnym zakresie.