Kamień ozdobny Celtycki kolor beżowy na twoją ścianę

Nowy produkt

Kolor: Dzika bałtycka plaża ( beż )

Nazwa: Celtycki

1 komplet = 1 metr kwadratowy

Wymiary: 10/30/1 cm 

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK UŁOŻYĆ KLIKNIJ TU

Więcej szczegółów

43 Przedmioty

64,99 zł

Więcej informacji

Wchodząc na szczyt małego zniesienia chwilę przed zachodem słońca, spodziewałem się widoku jaki zastanę. Lecz on zawsze mnie zaskakuje. Nie wiem czy tak jest bo tego pragnę, czy tak jest że za każdym razem jest inaczej. Ale wiem że na moje przemyślenia nigdy nie otrzymam odpowiedzi, ale też ich na pewno nie będę szukał. Na pewne pytania po prostu nie należy odpowiadać. Zachęcony szumem bałtyckich fal. Jak by automatycznie bez zastanowienia dochodzę do miejsca gdzie morze zalewa mi zimną wodą stopy. I w tym momencie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie troski tego świata odrzucam za wydmy. A ja chcąc mieć pewność pozbycia się ich, idąc wzdłuż morza oddalam się od nich. Nie oglądając się za siebie. Patrząc w złotawy piasek wypełniam pustkę, która powstała po troskach, czymś nieokreślonym, dający mojej duszy spokój i ukojenie. Gdy wspominam te chwile zawsze przypomina mi się szum morza i kolor piasku. Właśnie tę barwę, którą chcę wam zaproponować w kolorze: Dzika bałtycka plaża. 

Kamień ozdobny, który proponuję w tym kolorze będzie nie tylko jak wspomnienie z wakacji. Ale dzięki swojej unikalnej fakturze będzie przepiękną ozdobą ścian w twoim mieszkaniu.

Zaimpregnowany odpowiednim preparatem kamień ozdobny, zachowa się jak wspomnienie. Na wiele, wiele lat i to w znakomitym stanie.